Stronicowanie

• 2021.10.01
    taliczka

Święto tabliczki mnożenia

Pod koniec września obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia podczas którego dzieci wykonywały różne zabawy związane z tabliczką mnożenia. Z tej okazji koordynator akcji pani Anna Kowalczyk przygotowała dla uczniów klas IV -VIII konkursy w klasach sprawdzające znajomość tabliczki mnożenia, w których dzieci chętnie brały udział. Mistrzami Tabliczki mnożenia zostali:

• 2021.09.17

Dzień 17 września to dzień rocznicy napaści Sowietów na Polskę w 1939 r.

My postanowiliśmy uczcić ofiary działań ZSRR, zapalając znicz i składając kwiaty pod kamieniem upamiętniającym naszego lokalnego bohatera Aleksandra Rozbickiego, który został zabity przez NKWD.

• 2021.09.16
    Sprzątanie świata 2021

16 września 2021 r., dzięki zorganizowanej przez panią Bogumiłę Dymerską akcji "Sprzątanie świata", wyruszyliśmy na ulice Ładzynia zbierać śmieci. Posprzątaliśmy przede wszystkim okolice Bagna i ulice Spacerową i Szkolną. Nasza akcja widoczna jest na stornie fundacji Nasza Ziemia, ponieważ oficjalnie dołączyliśmy do projektu 28. Akcja Sprzątanie świata 2021.

• 2021.09.01
    Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2021 r. stacjonarnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Ze względu na pandemię, ale i pogodę nie spotkaliśmy się wszyscy na placu szkolnym. Uczniowie zobaczyli się z kolegami  i koleżankami oraz z wychowawczyniami, otrzymali nowe książki, a także mogli zobaczyć, co przez wakacje zmieniło się w szkole.

Do grona naszej społeczności zostało przyjętych 16 adeptów pasowanych przez Panią dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego. Ta wspaniała szesnastka, pod opieką pani wychowawczyni Anny Królikowskiej, z godnością i radością wstąpiła w nasze szeregi.

Życzenia na nawy rok szkolny złożyła Pani Monika Kondek - Przewodnicząca Rady Rodziców.

Radość na twarzach uczniów, zadowolenie, że jesteśmy znowu w progach szkoły, niesie nadzieję, ze ten rok będzie lepszy, radośniejszy i spędzony wspólnie :)

Stronicowanie