Stronicowanie

• 2021.12.01
    Wycieczka do kina

30 listopada klasa 0 i klasa 2 z wychowawczyniami  wybrały się do  kina Muza w  Mińsku Mazowieckim na projekcję filmu  animowanego ,,Rodzinka rządzi’’. Obejrzana animacja to mądra opowieść, która ukazuje, jak ważne są relacje dzieci i rodziców – ich obecność, wsparcie i troska. Dzieci obejrzały film z dużym zainteresowaniem i z uśmiechami na twarzach wróciły do szkoły.

• 2021.11.30
    Hangar 646

25 listopada okazał się dla klasy 1 i 4 wspaniałym dniem. W tym dniu wraz z opiekunkami panią Anną Królikowską i panią Anną Kowalczyk dzieci wybrały się na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno - Sportowego w Hangarze 646 – Parku Trampolin. Gdy już wszyscy założyli antypoślizgowe skarpety, profesjonalna obsługa pokazała film instruktażowy, a potem pod czujnym okiem instruktorów dzieci rozpoczęły „Lekcję wf-u dla szkół.”
    Pierwsza była oczywiście rozgrzewka… następnie próbowały swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia, wrzucaniu piłki do kosza po odbiciu z trampoliny. Uczniowie trenowali także ewolucje lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami.

Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało dzieciom wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Wszyscy byliśmy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
    Polecamy trampoliny i aktywny wypoczynek!

Dziękujemy Pani Wójt za wsparcie finansowe naszego wyjazdu :)

• 2021.11.30
    Bakcyl

Nasza szkoła już od lat bierze udział  w projekcie BAKCYL. W ramach realizacji zadań projektowych uczniowie klasy piątej uczestniczyli w zajęciach online prowadzonych przez przedstawiciela banku na temat „Twoje pieniądze”. Był to cykl lekcji o finansach i bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni. Zajęcia prowadzone przez doświadczonego bankowca były bardzo ciekawe i wzbogaciły wiedzę dzieci z edukacji finansowej oraz dały uczniom dużą dawkę wiedzy niezbędnej w dzisiejszym świecie. Koordynatorem projektu jest pani Anna Kowalczyk.

• 2021.11.25
    BohaterON

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji BohaterOn. Nasi uczniowie przygotowali kartki dla Powstańców, a pani Ula Młoduchowska dopilnowała o właściwą oprawę akcji.

• 2021.11.14
    uczniowie w kinie Helios

Wyjazd do kina

10 listopada uczniowie klas 5, 6 oraz 7 uczestniczyli w wycieczce do kina Helios w Wołominie. Uczniowie oglądali projekcję filmu „Eternals”. Celem wycieczki było poznanie nowych miejsc z zakresu kultury w regionie oraz wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Po seansie filmowym dzieci wspólnie zjadły posiłek, a następnie miały czas wolny dla siebie.

• 2021.11.12

11 listopada w wykonaniu naszych najmłodszych

• 2021.11.09
    Nagrody w konkursie "Zakładka do książki"

Z powodu pandemii wręczenie nagród w okrojonym gronie.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom pomysłów i zaangażowania :)

• 2021.11.08
  • 2021.11.04
    Jem zdrowo i kolorowo

W czwartek 28 października wychowawczyni Anna Królikowska zorganizowała  uczniom  klasy 1 zajęcia kulinarne, podczas których uczniowie poznali wartości odżywcze owoców i warzyw. Następnie każdy samodzielnie przygotował zdrową przekąskę – owocowe szaszłyki. Jak widać uczniowie do pracy podeszli z wielką odpowiedzialnością i z zachowaniem podstawowych zasad higieny.  Pierwszaki samodzielnie kroiły  owoce i nakładały je na patyczki. Wszyscy poradzili sobie wyśmienicie. Efekty pracy można zobaczyć na zdjęciach. Na koniec szczęśliwe i dumne  mogły je zjeść ze smakiem!

• 2021.11.04
    Wybieraj Bezpieczną Żywność

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Mińsku Mazowieckim informuje, że trwa kampania informacyjna Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) pt.: „Wybieraj Bezpieczną Żywność” #EUChooseSafeFood. Celem kampanii jest uświadomienie konsumentom jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności odgrywa nauka.

Więcej informacji:

Stronicowanie