Konkurs "Włącz wyobraźnię, to Ty decydujesz"

Gratulujemy uczniom naszej szkoły - Kalinie Ponceleusz z klasy IV i Piotrowi Powałce z klasy VI za zdobycie wyróżnienia w Powiatowy Konkursie Profilaktycznym „Włącz wyobraźnię, to Ty decydujesz” zorganizowanym przez KPP w Mińsku Mazowieckim oraz OSP w Dębem Wielkim.

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

W XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym KRUS-u „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy" nasz uczeń kl. 2  Jakub Walawko otrzymał wyróżnienie.

Gratukujemy!

XVII Matematyczny Konkurs Powiatowy

Dnia 3 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr. 6 w Mińsku Mazowieckim odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w XVII Matematycznym Konkursie Powiatowym. Pan dyrektor Krystian Matuszewski pogratulaował naszemu uczniowi klasy VIII Kacprowi Kotowi za osiągnięcie najwyższego  I miejsca w powiecie mińskim z matematyki oraz podziękowała za wysiłek włożony w zdobycie tak zaszczytnego miejsca. Kacper okazał się najlepszym matematykiem z klas VIII w powiecie mińskim. Matematycznym opiekunem Kacpra jest Pani Anna Kowalczyk.

Serdecznie gratulujemy!