Zespół Szkolny w Ładzyniu

Stronicowanie

• 2021.11.25
    BohaterON

Już po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji BohaterOn. Nasi uczniowie przygotowali kartki dla Powstańców, a pani Ula Młoduchowska dopilnowała o właściwą oprawę akcji.

• 2021.11.14
    uczniowie w kinie Helios

Wyjazd do kina

10 listopada uczniowie klas 5, 6 oraz 7 uczestniczyli w wycieczce do kina Helios w Wołominie. Uczniowie oglądali projekcję filmu „Eternals”. Celem wycieczki było poznanie nowych miejsc z zakresu kultury w regionie oraz wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Po seansie filmowym dzieci wspólnie zjadły posiłek, a następnie miały czas wolny dla siebie.

• 2021.11.12

11 listopada w wykonaniu naszych najmłodszych

• 2021.11.09
    Nagrody w konkursie "Zakładka do książki"

Z powodu pandemii wręczenie nagród w okrojonym gronie.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom pomysłów i zaangażowania :)

• 2021.11.08
    Jem zdrowo i kolorowo

W czwartek 28 października wychowawczyni Anna Królikowska zorganizowała  uczniom  klasy 1 zajęcia kulinarne, podczas których uczniowie poznali wartości odżywcze owoców i warzyw. Następnie każdy samodzielnie przygotował zdrową przekąskę – owocowe szaszłyki. Jak widać uczniowie do pracy podeszli z wielką odpowiedzialnością i z zachowaniem podstawowych zasad higieny.  Pierwszaki samodzielnie kroiły  owoce i nakładały je na patyczki. Wszyscy poradzili sobie wyśmienicie. Efekty pracy można zobaczyć na zdjęciach. Na koniec szczęśliwe i dumne  mogły je zjeść ze smakiem!

Wybieraj Bezpieczną Żywność

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Mińsku Mazowieckim informuje, że trwa kampania informacyjna Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) pt.: „Wybieraj Bezpieczną Żywność” #EUChooseSafeFood. Celem kampanii jest uświadomienie konsumentom jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności odgrywa nauka.

Więcej informacji:

Dzień dyni

29 października obchodziliśmy dzień dyni w naszej szkole. W tym dniu dzieci ubrane były na pomarańczowo.

Rozstrzygnięty został także konkurs na najładniejszą dynię. Gratulujemy!

Przedszkole i zerówka: 1 miejsce - Zosia Bożym 2 miejsce - Zuzia Gryz 3 miejsce - Jaś Lipiński

Klasy 1-3: 1 miejsce - Adaś Paczkowski 2 miejsce - Bartek Orłowiec 3 miejsce - Gabrysia Wiktorowicz

• 2021.11.02
    Pamięć o tych, którzy odeszli

Klasa 1 pod opieką wychowawczyni pani Anny Królikowskiej w Dzień Zaduszny wybrała się do ładzyńskich miejsc pamięci, aby zapalić znicze i odmówić krótką modlitwę za dusze zamarłych.

• 2021.10.29

pozdiękowanie

Stronicowanie

Odnośniki